Hejterzy

Do napisania tekstu zachęciła mnie moja dziewczyna, która jest niezrównaną pomocą zarówno jeśli chodzi o bloga, jak i Porozumienie Rezydentów. Praca nad własnym ego jest bolesnym zadaniem, ale wiem że tylko w ten sposób można stworzyć coś wartościowego.

Kasia twierdzi, że ludzie lubią czytać o różnych typach osobowości, o ludzkich wadach, bo się z nimi nie identyfikują. Są przekonani, że sprawa dotyczy kogo innego.

Po roku działalności publicznej wiem już bardzo dużo na temat różnych rodzajów hejtu. Napisałem setki postów, które następnie kasowałem, albo przenosiłem do notatnika. Wiem, że pewnych wojen nie da się wygrać. Nie warto nawet próbować. Formuła działania Porozumienia Rezydentów czyni mnie szczególnie podatnym na krytykę. Najgorzej było na początku. Teraz wydaje mi się, że hejterom się znudziło i sobie poszli. W jaki sposób ich skategoryzowac? (Tekst dotyczy nie tylko hejterów internetowych)

Lakoniczni nihiliści

Zraziłem się do bezpośrednich spotkań z ludźmi. Wygłaszałem piękne przemowy. Pełne pasji jak Jerry Maguire. Co słyszałem?

-nie uda się

-no ok, ale coś więcej?

-nie uda się, szkoda gadać

Ważni ludzie

Osoby, które mają odpowiednie priorytety. Spotkanie młodych lekarzy, proponuję rozmowę o problemach środowiska. Czuję się jak osoba, która mówi o tolerancji na zlocie narodowców. Zniecierpliwienie, po chwili „musimy zrobić wszystko żeby tegoroczny festiwal nalewek był sukcesem”

Ojczyzna polszczyzna

Najbardziej oklepani. „Damian jako szef tej grupy dbaj proszę o gramatykę i o formę, jak to wygląda? Szanujmy się!!!” Osobiście najbardziej lubię fonetyczną pisownię i czekam aż uprościmy te wszystkie krzaczki, które utrudniają pisanie na telefonie. Zasad przestrzegam, bo nie chce mi się słuchać tego pieprzenia.

Mentorzy

Nikt nie wskaże Ci tyłu możliwości dotyczących rozwoju kariery, co Twoi wrogowie. Miło mi, że ludzie widzą mnie w polityce. Utalentowani w tworzeniu paranoicznych konstrukcji. Jestem miłośnikiem Partii Razem, który dla niepoznaki rozmawia z Rydzykiem, albo odwrotnie.

-Damian nie jest człowiekiem Rydzyka, spotkał się z Razem

-Trudno żeby fan Razem nie spotkał się ze swoją ukochaną partią!!!

-Nie sądzisz, że to trochę nietypowe zachowanie jak na fana partii Razem iść do Radia Maryja?

-To tylko dowodzi jak bardzo się sprzedał wszystkim po kolei, jakie ma parcie na szkło i że nie zamyka sobie żadnej ścieżki kariery.

-Ok nie mam argumentów

Hasło mówiące, że pluralizm nas uwiarygadnia nie ma tu zastosowania. Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. W każdym razie miło, że ludzie za mnie angażują się w spory.

Na moich plecach

Próbuje się wybić szubrawiec. To nie jest ważne, że ludzie sami nic nie zrobili, ważne jest to że nie mogą pozwolić się wykorzystać, oszukać. Wiadomo, że Damian ma złe intencje, bo ja bym właśnie takie miał. Lansuje się chujek w tym garniaku i głupio uśmiecha.

Tvn Biznes

Macie świadomość tego, że walka o podwyżki nie ma sensu, bo to zje inflacja? Pomińmy fakt, że jeśli chodzi o samych rezydentów to nie ma możliwości, żeby grupa 15 000 osób miała wpływ na gospodarkę. Nawet grupa 500 000 nie będzie miała dużego, jeśli program 500 plus nie spowodował wzrostu inflacji.

Okolicznościowy bunt

Nie do przewidzenia. Osoba, która zaczyna jest niczym kiepski facet, który podrywa dziewczyny hurtowo. Próbuje nieustannie przy pomocy głupich tekstów i prędzej czy później uda mu się nawiązać konwersacje.

„Nie możemy porównywać się do innych zawodów”

„Średnia krajowa to nie jest żaden wyznacznik”

Jak sobie z tym radzić?

Należy po prostu robić swoje. Świadomość mechanizmów ułatwia sprawę. Zamiłowanie do absurdu bardzo pomaga. Zdarzało mi się prosić ludzi żeby tłumaczyli mi przysłowia, albo mówili swoimi słowami jak rozumieją pewne mądrości ludowe. Hitem była dla mnie poważna dyskusja na temat tego co znaczy wyrażenie „perły przed wieprze”

Proszę o udostępnianie treści:

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *